היכרויות לעשירון

בשונה מרוב אתרי ההיכרויות והסקס באינטרנט, אשר אליהם יכולים להיכנס ולהתחבר כל מי שחשקה נפשו. אתרי היכרויות לעשירון הם אתרים סגורים ונוקשים יותר. רף הכניסה אליהם גבוה הרבה יותר, ובהם יש תנאי כניסה שלא קיימים באתרים רגילים. מכיוון שהמטרה הברורה היא היכרויות לעשירון העליון, קיימת גבייה של דמי מנוי יקרים לחודש. וזאת על מנת שרק אלו שיש להם יכולת כלכלית מבוססת, יוכלו להיות באתרים אלו, ולעמוד בדרישות של היכרויות, שמשלבות עושר ויופי.

מהן היכרויות לעשירון?

היכרויות לעשירון הן בדרך כלל היכרויות אשר מוגדרות מראש, כאשר אחד מבני הזוג הוא בעל ממון, אשר יכול להגדיר בדיוק מה הוא מחפש מהקשר. וכן שהוא יכול להרשות לעצמו לעמוד בקריטריונים של הוצאות גבוהות. בשביל איכויות גבוהות יותר. ומנגד, קיימת בת זוג בעלת נתונים מרשימים במיוחד, אשר מחפשת מישהו בקשר שיוכל לפנק אותה מעבר לרגיל. כאשר שני בני הזוג מגיעים לכדי יצירה של קשר כזה, עם הגדרות וציפיות מדויקות, האחד מן השניה. בדרך כלל, בעל הממון בזיווג כזה הוא הגבר אשר מעוניין במישהי בעלת מראה מצודד ומרשים. אישה אשר תוכל ללוות אותו בנסיבות חברתיות. ומאידך, בת הזוג מודעת לנתוניה, ומעוניינת "להשכיר" את שירותיה למישהו עשיר, אשר יוכל לממן אותה, ו/או לפנק אותה במתנות שוות ערך.

איך מתרחש כל התהליך של היכרויות לעשירון בדיוק?

בדרך כלל, קשר כזה מתקיים דרך אתרים אשר מיועדים במיוחד למטרות אלו של היכרויות לעשירון. כפי שצוין לעיל, באתרים אלו ישנם תנאי קבלה נוקשים קצת יותר, וזאת מתוך חשיבה שגברים עשירים בדרך כלל מחפשים נשים איכותיות יותר מהרגיל. ובד בבד, נשים רבות מחפשות גבר עשיר, אשר יהיה השוגר דדי שלהן. וכאן, באתרים אלו של היכרויות לעשירון כמו באתרי נערות ליווי, עוברים סוג של מבחן קבלה אליהם, משלמים דמי מנוי חודשיים, מגדירים מראש ציפיות מקשר, ומה בדיוק רוצים ומה מציעים בקשר כזה.

לאחר הכנסת כל הפרטים וההגדרות המדויקות, ישנה חלוקה לקטגוריות. ורק מי שנפתחה בפניו האופציה להירשם לאתרים אלו, יכול להיכנס אליהם ולמצוא לו את בת הזוג המתאימה.