הכרויות בתמיכה

הכרויות בתמיכה

בעידן של היום, אנשים רבים נעזרים באתרי הכרויות באינטרנט, על מנת להכיר אנשים חדשים למגוון רחב של חוויות. חלק קטן מאותם אתרי הכרויות מיועד להיבט של הכרויות בתמיכה. לרוב נשים באתרים אלו הן נשים אשר צריכות תמיכה כלכלית. והן מציינות בפרופיל שלהן שהן מחפשות תומך אדיב ונדיב. ובמקביל, ישנם גברים במצב כלכלי טוב, אולם בודדים מהם מוכנים לתמוך בנשים כלכלית, בתמורה לבילויים משותפים וסקס. כמובן שכבוד הדדי משחקים כאן גם תפקיד חשוב בהיכרויות מסוג זה.

הצלחה באתרי הכרויות בתמיכה

ישנה הצלחה גדולה יותר באתרי היכרויות למציאת קשרים של הכרויות בתמיכה. ההיצע והביקוש באתרים אלו גדול יותר, מגוון יותר ורחב יותר. באתרים אלו אפשרי למצוא בקלות רבה יותר כל מה שרוצים. וזאת מכיוון שהחלוקה מסודרת לפי קטגוריות אשר מקלה את החיפוש, ומי שנכנס יודע מה לחפש ואיפה לחפש. ותוך כדי כך הוא חשוף אל מול היצע גדול והרבה יותר נגיש, מאשר בדרכים אחרות.  

באתרים אלו ניתן לקבל מידע בפשטות ובקלות יותר, והבחירה היא גדולה יותר וגוזלת פחות זמן.  אחד היתרונות הבולטים ביותר באתרי היכרויות של תמיכה הוא שמירה על אנונימיות ודיסקרטיות. אישה אשר מחפשת תומך כלכלי, לקשר דיסקרטי, יכולה לשמור על אנונימיות בקלות יותר, מאשר שהיא תצא לדייטים למפגשי היכרות עם תומכים פוטנציאליים.

האם היתרונות של אתרי היכרויות בתמיכה עולים על החסרונות?

על שאלה זאת נשיב – בהחלט. היתרון הבולט והחשוב ביותר באתרים אשר מוצעים בהם היכרויות בתמיכה הוא שקיימת היתכנות מראש להגדיר את הדרישות מהקשר, ומה בדיוק מחפשים בו. נשים אשר מחפשות קשר עם תומך כלכלי, מציינות בדיוק מה הציפיות שלהן מאותו קשר, ומה הינן מציעות בתמורה.

יתרון נוסף הוא הקלות בה אפשר למצוא קשרים מסוג זה לצורך עיסוי בצפון וישנם לא מעט גברים אמידים ובודדים, אשר מחפשים נשים שהם יוכלו להיות עמן בקשר דיסקרטי, ביחד עם תמיכה כלכלית. כאשר הם לא יודעים איך לחפש והיכן למצוא. דיסקרטיות ואנונימיות היא גם פקטור מכריע בקשר מסוג כזה, ולכן באתרים אלו ניתן לשמור בקלות רבה יותר על דיסקרטיות ולפתח קשרים חדשים.

לסיכום,

כפי שנאמר, הכרויות בתמיכה מהוות פלח שוק לא קטן בחברה. ישנם הרבה מאד גברים, אשר מעוניינים בקשר דיסקרטי עם אישה תמורת תמיכה. ואף הרבה נשים, אשר מעוניינות, מנגד, בקשר של תמיכה כלכלית עם גבר אמיד, מהסיבה העיקרית של יצירת רשת בטחון כלכלית. הקשר יכול להיות למפגשי סקס נטו כמו מפגשים עם נערות ליווי ; והקשר יכול להיות גם קשר מעמיק יותר אשר משלב בתוכו הכול.