הכרויות לעשירים

הכרויות לעשירים

בניגוד לעבר, שבו שלטו הגברים העשירים, ובלט הרצון שלהם להכיר נשים, לשם הכרויות לעשירים. כיום, יותר ויותר נשים אמידות בוחרות באותו המסלול. הן תרות אחר דרך של היכרות עם גברים מרשימים וטובי מראה, תוך כדי כך שהן מציעות להם תמיכה כלכלית. אף הנשים העשירות, ואף הגברים העשירים, מוצאים את עצמם כמתקשים במציאת קשרי אהבה ויצירת זוגיות אמתית. מתוך החשש שמי שמעוניין בהם, מעוניין יותר בכסף שלהם. כל זה גורם להם להיות סקפטיים, אך הם שוכחים שיש להם אישיות ואופי משלהם, שלעתים די מרשימים. ומאוד יכול להיות שבני המין השני מתעניינים דווקא בצד הזה שלהם.

מה הציפייה של גברים אמידים מאתרי הכרויות לעשירים?

נשים או גברים עשירים מונעים מתוך כל מיני ציפיות, שלא בכל זמן נתון אפשר להבין אותן. בייחוד כאשר הם מחפשים בני זוג, שאינם מתכתבים נכונה עם הרקע שלהם. זאת הסיבה שעליהם לחפש אתרי הכרויות לעשירים במקום לחפש כל פעם נערות ליווי , שהמוטו שלהם מתבטא בהספקה של מענה מדויק למידת העושר שלהם, תוך כדי התחשבות במי שהם באמת. אתרים אשר מיישרים קו עם קווי דמותם, ולאו דווקא עם כמות העושר שלהם. אותם עשירות ועשירים צריכים למצוא אתרי היכרויות שעורכים סינונים קפדניים, לפני שנרשמים לאתרים הללו, שלא מיידעים מיד את בני הזוג הפוטנציאליים עד כמה עשירים הם. אלא אפשר לציין, ברמיזה קלה, כי מדובר על אנשים מבוססים, ותו לא. עדיף להדר את תכונות האופי הבולטות שלהם. שההיכרות הראשונית תתבסס על כנות. על היכרות אמתית. ורק שהשניים יתחברו באמת זה לזאת, אפשר להציף את האמת על מידת העושר שלהם. אין סלקציה יותר נכונה מזאת. באופן הזה, לא יחששו הגברים או הנשים העשירים, כי בני הזוג שנבחרו על ידם, מעדיפים להיצמד אליהם מחמת אינטרסים כלכליים בלבד, אלא משום שהם אהבו את האופי שלהם. את חוש ההומור, הטוב לב, החברה'מניות שלהם, וכיוצא בכך.

מה אתם צריכים לדעת, בטרם ההרשמה אל אתרי הכרויות לעשירים?

אתרי הכרויות לעשירים שונים במקצת מאתרי היכרויות קונבנציונליים שלא כמו נערות ליווי . לפיכך, כדאי שתקראו היטב את הפסקה הבאה, על מנת שההתמודדות שלכם באתרים הללו תהיה מוצלחת. קודם כל, לא תמיד למלים יש משמעות. כל אחד יכול לכתוב על עצמו שבחים, "מפה ועד הודעה חדשה". לכן כדאי שמאוד מהר תעברו לשוחח בטלפון. תבחנו מי עומד מאחורי התמונה. איך הוא נשמע לכם. האם הוא נינוח או לחלופין הוא לחוץ. וכיוצא בזאת. כמו כן, בהיכרות, כמו בהיכרות, ישנם אתגרים כאלו ואחרים. יש כאלו שמחפשים היכרות רצינית, עד כדי מיסוד רציני של הקשר. ויש כאלו שלאו. יש כאלו שתרים אחר קשר נטול אינטרסים, ויש כאלו שיהיו מעוניינים ביחסי שוגר דדי. בפרט אם הם יקלטו שהכסף ממש לא מהווה בעיה בשבילכם. לכן, כדאי שתכינו לעצמכם מלכתחילה רשימת שאלות, ואל תתביישו לשאול את השאלות הכי קשות. תנסו לברר מה מצבם הכלכלי. האם הם בעד תמיכה כלכלית, או לא. האם הם עובדים ומפרנסים את עצמם בכבוד. האם הם רוצים להתחתן, או שהם מחפשים קשרים של תמיכה כלכלית, או להעביר את הזמן. ככל שתשאלו יותר שאלות, כך תמנעו מעצמכם מפחי נפש ואומללות בטווח הרחוק. ככלות הכול, "ידע זה כוח", ואין להתעלם מכך.