נערות ליווי בנתניה

אלוהה,

אני ממש שמחה להכיר אתכם ולשתף אתכם בחוויות שלי, בתור אחת מכל אותן נערות ליווי בנתניה. יש מי שמאמין כי נערות ליווי בנתניה הן חיות סקס, ממש מכונות של סקס, שנולדו ככה ומאז ומתמיד הן היו חתולות סקס, וגאות במי שהן. ובכן, אצלי זה היה ממש הפוך. הייתי בזוגיות הרוסה מזה שלוש שנים. הייתי ממש עיוורת למצב, לא הבנתי עד כמה היה לי רע בקשר הזה, עד שביום אחד החברה שלי, שקראו לה אטד הייתה עדה למריבה שלנו, והטיחה בי את כל האמת בפנים, ואמרה לי לעזוב את בן הזוג שלי מיד. לפתע נפתחו לי העיניים והבנתי עד כמה שבאמת היה לי רע באותה מערכת היחסים, וכבר באותו היום נפרדתי מהבחור הזה. יימח שמו. אותה החברה הציע לי להתלוות להצצה לחיים שלה, ולהיות אחת מן נערות ליווי בנתניה. בהתחלה היססתי, אבל אמרתי לעצמי – במקום שתהיי כלואה עכשיו בבית, תאכלי טונה של גלידה, תשמעי המון שירים עצובים, כדאי שתתאפסי על עצמך, ותנסי משהו חדש. מה שלא יהרוג אותי, בטח יחשל אותי. והסכמתי להצעה של אטד.

התלבטתי באם לספר להורים שלי על המקצוע החדש שלי, ככלות הכול הם היו די שמרניים, אבל הגעתי להחלטה שזה לא העניין של אף אחד מה אני עושה בחיים שלי או במה בדיוק אני עובדת. ולמרות שעד עכשיו הייתי מתכננת מכובדת, כל מקצוע מכבד את בעליו, וזה לגמרי שלי ולא של אף אחד אחר.

אף פעם לא הצמדתי את הערך העצמי לאיזה שהוא רעיון של מונוגמיה או להישאר בתולה לנצח, למרות שמזמן כבר אני לא בתולה, והרגשתי דגדוג של התרגשות אוחז בי נוכח ההתוודעות לחיים החדשים שבחרתי בהם.

הלקוח הראשון שלי היה אליעוז, וכמו שלא שוכחים את הראשון ששוכבים אתו, כך לא אשכח לעולם את אליעוז, ולא משנה כמה שנים יעברו מאז אותו המפגש. אני ואליעוז שוחחנו קלות בטלפון. השיחה ממש זרמה וזה עשה לי טוב. לאחר כשעה וחצי נפגשנו בדירה הדיסקרטית ששכרנו.

אליעוז איחר בחמש דקות, והלב שלי דפק במהירות ובהתרגשות. הוא היה ההפך ממה שתיארתי אותו לעצמי. הוא היה מאוד נמוך, הרבה יותר נמוך ממני. שיער מקורזל ולא מטופח, שמנמן, וחסר כל תכונה סקסית. הצטערתי שזה יהיה הניסיון הראשון שלי, אבל החלטתי לנסות, לתת לו צ'אנס.

מה אומר ומה אגיד? נפלאות הן דרכי השם. זה היה הסקס הכי טוב שהיה לי בחיים. הוא ממש הפתיע אותי לטובה. הוא ידע להפעיל את כל הנקודות הכי רגישות בגוף שלי. מאז לא היה לי סקס כזה. ועל כך אני מאוד מלינה…