מהו ריץ דייט?

ריץ דייט

יש כל כך הרבה אתרי היכרויות באינטרנט ובמדיה, אשר מציעים מגוון רחב וגדול של היכרויות ומפגשים למטרות של סטוצים, מפגשים מיניים, ארוטיקה, סרטי סקס ועוד כל מיני אטרקציות בשלל צבעי הקשת בתחום. אולם, רק אתרי ריץ דייט מתמחים ומתמקדים בפלח שוק ספציפי ומיוחד יותר. ההתמקדות היא באנשים, גברים ונשים, כאחד – מהעשירון העליון. סמנכ"לים, טייסים, בעלי חברות מהמובילות במשק, מובילי דעת קהל ועוד אנשי מפתח. וכדומה. אתרים אלו מיועדים רובם ככולם לעשירון העליון ומעלה, אשר מעוניינים בחוויה אחרת ושונה משאר החוויות וההיכרויות המוצעים באתרי היכרויות אחרים. מה שנקרא – כשעושר פוגש יופי!

אז מה הקריטריונים השונים בין אתרי ריץ דייט לבין המתחרים?

הקריטריונים באתרי ריץ דייט שונים משאר האתרים, ולהלן חלקם –

  • כסף, והרבה, משחק פה תפקיד לא קטן. מי שמעוניין בקשר ברמה אחרת לגמרי, צריך לקחת בחשבון – שבשביל איכויות גבוהות ביותר, צריך לשלם והרבה. ולכן, עליך להיות בעל יכולת כלכלית גבוהה ביותר, בשביל להשיג פסגות גבוהות יותר
  • –           אתרים אלו פונים ומיועדים לפלח אוכלוסייה ספציפי מאד. נשים, שיופיין מסובב ראשים, בעלות נוכחות ממגנטת, אשר עומדות ברשות עצמן. במקביל לרצונן להיות בקשר עם גבר עשיר ובעל יכולת כלכלית טובה, שיוכל לספק את רצונן בחיים הטובים, בלי ייסורי מצפון.
  • מיועד בעיקר למי שאוהב "לבלוע את החיים" בכמויות, להנות מבתי מלון אקזוטיים ואתרי נופש עוצרי נשימה. כל זאת ביחד עם בן/בת זוג, בקשר שאינו מחייב במיוחד. אולם, יחד עם זאת, מספק מינית ורגשית.

אתרי ריץ דייט מאפשרים מציאה לשוגר דדי נשים מהממות

באתרי ריץ דייט, הגדרות החיפוש מאד ממוקדות וספציפיות, כאמור לעיל. אחד החיפושים הנפוצים ביותר הוא חיפוש של גבר עשיר, אשר מחפש בחורה מהממת, שמבקשת להיקשר עם גבר עשיר בתמורה לפינוקים, טיולים חובקי עולם. הגשמת חלומות כלכליים. וביחד עם זאת, אף מישהי שתהיה עם ראש על הכתפיים, ושהקשר לא יהיה מבוסס על מין בלבד. כאן המקום לציין, שנשים אשר נמצאות באתרים אלו – הן נשים משכמן ומעלה. אשר לא חסר להן כלום, אולם גם במקביל הן רוצות יותר. והאתרים הללו מהווים את המקום האידיאלי לקשרים חדשים, אשר מבוססים על תיאום ציפיות מוחלט ומקדים. וזאת מכיוון שברישום לאתרי הריץ דייט כותבים בפירוש מה כל אחד מחפש, ו/או מבקש, והשקיפות כאן מוחלטת.